ALGUSE ASI I ALGUSE ASI II KEYBOARD PRO     » Kiiruse testimine     » Keyboard Pro litsents     » Registreerumine     » Edetabel     » Kasutajate nimekiri     » Korduvad küsimused PEREKONNA EELARVE
 













KEYBOARD PRO EDETABEL ostukorv    
Nr.NimiKoolVanusKiirus (lööki/min)Kuupäev
1Marek Kõiv ??z00mi ja inteli võrgukool1660009.03.2003
2Swen Zagorski ??z00mi ja inteli võrgukool1850709.03.2003
3Evar Ring ( ext4si )Pärnumaa Kutsehariduskeskus1647802.11.2004
4Taavi ValbergNõmme Erakool1446917.10.2008
5TƵnis PeilVastse-Kuuste Kool1445908.03.2008
6Gerti SaalerTabasalu ÜG1544603.10.2006
7Margus Piirve-2243802.09.2011
8Simmo KielbergTabasalu Ühisgümnaasium1641719.11.2007
9Peeter Ilumäe-2441415.06.2004
10Janno PugiLoo Keskkool1840723.11.2002
11Rainer Rohtla1939623.11.2002
12Mirjam NiinemägiLoo Keskkool1839117.01.2003
13Liis Eensalu-2839012.05.2009
14Margus-2238902.09.2011
15MargusHome2238902.09.2011
16Annika ViluLoo Keskkool1838717.01.2003
17Marek Kõivläbi-sõelutud klaviatuur1538613.10.2002
18Raido Kaldma-1938317.02.2005
19Aivar PuhmTartu Kutsehariduskeskus1636601.11.2006
20Gunnar KaskRakvere AIP1735025.07.2002
21Meelis-1434708.02.2002
22Kaido RaupVõrumaa kutsehariduskeskus1734226.05.2009
23JärvoVastseliina Gümnaasium1433501.06.2004
24Mairo KaharVKHK1633103.06.2009
25Artur RahkemaTartu Tööstuskool2032818.06.2001
26pckilla-1832803.03.2002
27Magnar AruojaElva Gümnaasium1332703.04.2009
28LüüliHTG1732403.01.2011
29Tõnis PeilRakvere Realgümnaasium1032323.11.2003
30Raido Kaldma-1832316.11.2003
31Siimu-1832223.09.2003
32top-032104.12.2004
33drag0n-1631905.11.2005
34Nils AustaTartu Tööstuskool2431519.06.2001
35evolution-xJärva-Jaani Gümnaasium1631319.08.2005
36drag0n-1531201.11.2004
37Andri Võrk-2731126.07.2005
38Heigo PostPärnu Ülejõe Gümnaasium1730701.10.2003
39Alar SuuSaaremaa Ühisgümnaasium1530613.10.2003
40Ergo-030621.09.2007
41Gunnar Kask-1730622.03.2002
42Siim SeppikAdvokaadibüroo2230624.10.2001
43Taniel KirikalVHK3630506.02.2008
44Joonas LaaTallinna PolĆ¼tehnikum1930404.11.2011
45Joonas LaaTallinna Polütehnikum1930103.10.2011
46Erkki LeegoRaadimõisa 131030024.02.2009
47Priit PuruElva Gümnaasium1429503.04.2009
48MagnarElva Gümnaasium1329403.04.2009
49Siimu-1729108.07.2002
50Alar SuuSaaremaa Ühisgümnaasium1429008.06.2003
51Jaan von ValkEluÜlikool2728909.10.2003
52Sipelg-028413.04.2008
53Heigo Post-1427013.05.2001
54Lauri VihmanHaabersti Sotsiaalkeskus2527025.10.2001
55ylle.kauts-3226602.08.2007
56Indrek SaarVKHK026605.06.2009
57Jens-Stefan MiksonTartu Tamme Gümnaasium1526530.09.2009
58Allan Piller-1126406.01.2004
59Laura LuideTartu Tamme Gümnaasium1826430.09.2009
60Vritual K-2226321.06.2004
61M.P-1626223.11.2003
62Olavi LooRocca al Mare Kool1726212.01.2007
63Merili AsuTabasalu Ühisgümnaasium1426019.05.2008
64Kaido Oru-025919.09.2003
65Indrek S.Võrumaa Kutsehariduskeskus025905.06.2009
66Marek-1825929.04.2001
67TarmoRapla YG025817.12.2002
68H-a-n-n-a-2225619.10.2004
69Gabriel VeideTartu Tööstuskool2025619.06.2001
70PriitMicroLink2725514.03.2002
71Katre Maller-2625516.02.2005
72Jaan von ValkEluÜlikool2625316.11.2002
73MarX-025206.05.2001
74oru-025210.09.2003
75Joonas-1925103.10.2011
76Vahur LepvaltsHaapsalu Kutsehariduskeskus1824927.02.2009
77UrmasTamme Gümnaasium3124819.07.2004
78Anna LütseppTartu Tööstuskool2424619.06.2001
79Kalmer NelkeKehtna MTK1624608.11.2009
80foxxkaka1524530.10.2004
81Tiina RandojaTartu Tööstuskool2724510.06.2001
82Jaan von ValkEluÜlikool2524504.06.2002
83ave-024519.03.2007
84Al HopeTMG1524401.03.2004
85Ahti KivitVKHK1724403.06.2009
86Tiina AnnusGAG1524328.09.2005
87Maris Lemberkehtna mtk1924326.02.2008
88Veiko KampuraRapla Ühisgümnaasium1024207.01.2003
89SteffuMHG1424124.02.2009
90UrmasTamme Gümnaasium3023924.05.2006
91Kaur ViiklaidTartu Tamme Gümnaasium1523630.09.2009
92Nele NisuTartu Tööstuskool2123515.06.2001
93IvarRapla ÜG1723523.01.2002
94Riinuska-023414.06.2008
95AnnaTartu Tööstuskool2423319.06.2001
96AnettePaide gümnaasium1223226.02.2005
97Margus MägiOtepää Gümnaasium1523206.10.2001
98Maria StarostinaCodewiser2423117.06.2004
99Eleri SeerTartu Tööstuskool1923115.06.2001
100ylle-2923118.04.2007
101Meelis SeppTartu Tööstuskool2123018.06.2001
102Veenus-2522830.03.2001
103Raigo Kaldma 1622812.02.2001
104Raini PladoTartu Tööstuskool1922817.06.2001
105MihkelTKG1722714.06.2001
106ButtheadipoissPuudub1522418.09.2001
107AntuMicrolinki akadeemia3622322.03.2010
108aa022326.05.2007
109andresMicrolinki akadeemia3322305.02.2007
110Tamuri PerlovTartu Tööstuskool2122315.06.2001
111KeioRapla ÜG1622215.02.2002
112Kadi KõllamõtsTartu Tööstuskool2122115.06.2001
113Siimu-1622101.05.2001
114Tarmo T-2621904.01.2007
115Rasmus PihelgasJüri Gümnaasium1421904.01.2009
116Riin-2921910.05.2005
117Mihkel MetsaTartu Karlova Gümnaasium1721813.05.2001
118Veiko MeiternTartu Tööstuskool2221815.06.2001
119Sander Noormägi 2121830.09.2000
120Riho-Rene Ellermaa-3821814.06.2001
121Andres Siiman-3721711.12.2010
122kalmerambla põhikool1521709.01.2009
123Anette-021626.02.2005
124JärvoVastseliina Gümnaasium1221429.04.2001
125Andres Siimanxx3321323.10.2006
126kalmerambla pƵhikool1621308.11.2009
127Rasmus Peedo-3421218.04.2008
128Kristi-3121103.06.2009
129Signe RätsepTartu Tööstuskool1921118.06.2001
130mannukehtna mtk1921126.02.2008
131Liis1920914.11.2004
132Steven LeegoMiina Härma Gümnaasium1420831.12.2008
133Anutallinna polütehnikum1620804.04.2005
134Katre MallerCodewiser2620709.02.2005
135AntsJõgeva Ühisgümnaasium1720719.11.2006
136Kadri UiboTartu Tööstuskool1920718.06.2001
137Karin Kupper-3120630.09.2010
138Kadri LaanistoTartu Tööstuskool2620613.06.2001
139priitvg1720201.05.2001
140Merli SuuKuressaare Vanalinna Kool1120217.04.2003
141Kertu KĆ¼laotsJWG1720127.08.2013
142Ergo Sillat-2119931.03.2009
143Andre SternTartu Tamme Gümnaasium1519730.09.2009
144Maiken KutsarTartu Tööstuskool2019717.06.2001
145Esti PõvvatTartu Tööstuskool1919618.06.2001
146ArnisTabasalu Ühisgümnaasium1719529.03.2004
147adoelvagümnaasium1719528.04.2008
148Reelika BernhardtTallinna Majanduskool2219415.01.2007
149Arthur RahkemaTartu Tööstuskool2019416.06.2001
150Angela AasÜlenurme Gümnaasium1719317.06.2001
151HydroNRG1819329.04.2001
152Kristina AleksandrovaTartu Tööstuskool2019318.06.2001
153Marti TroonTartu Tööstuskool2019318.06.2001
154Meelis Peil-1319215.06.2001
155Kristel TakEhte2319229.03.2004
156Tanel KõivTartu Tööstuskool2419118.06.2001
157Merli SuuKurressaare Vanalinna Kool1119120.11.2002
158Aiky PõllusaarTÜG1619117.10.2006
159Evelin Oimandi-2619105.06.2003
160Lea-2919104.08.2003
161Liis-1919014.11.2004
162Meriliis OjamäeLihula Gümnaasium1119004.02.2008
163Maria Starostina-2418817.06.2004
164Kristjan TriebstokTabasalu Ühisgümnaasium1718829.03.2004
165Kristina AleksandrovaTartu Tööstuskool018717.06.2001
166Margit MölderAvinurme Keskkool1518609.10.2007
167Arthur Rahkema-2018612.06.2001
168AnneTartu Tööstuskool1918518.06.2001
169SiimElva Gümnaasium1418503.04.2009
170KerstiLollide oma2818410.09.2005
171Toomas LepikTartu Tööstuskool2218313.06.2001
172Mario AstokTTY2318121.04.2007
173Maarja-1418123.09.2005
174J. JooritsTaru Tööstuskool2218119.06.2001
175Õie PaursonTartu Tööstuskool2117815.06.2001
176alvaroIPK1017805.01.2011
177Maris MetsmaaSindi Gümnaasium1417705.11.2007
178Riina RinneTartu Tööstuskool1917515.06.2001
179Maiu KaarjärvTartu Tööstuskool2017413.06.2001
180MakkuTartu Tööstuskool1917318.06.2001
181ÕnnelaTTG2417224.09.2003
182Herki MällTartu Tööstuskool1817120.06.2001
183mr-1517012.06.2001
184Kristi-2616913.05.2009
185Karin SillasooTartu Tööstuskool2416915.06.2001
186Tanel MännikTallinna Polütehnikum1616908.05.2009
187ergo-2116831.03.2009
188OunpuuTallinna Majanduskool2116808.12.2006
189karin henn-1516727.07.2005
190Sander OhakaRapla Ühisgümnaasium1316628.05.2002
191Kristel SiroTMK3116612.06.2008
192Lea TõnnisonKadrina Keskkool1116626.03.2005
193Cybercon-2216609.11.2001
194Vivika-016415.05.2008
195kenakaimtmk3416312.06.2008
196BirjoTPT1516312.05.2005
197katreTartu Tervishoiu Kõrgkool2216201.07.2005
198JoelEHTE2216213.06.2005
199Arvo Laarmann-2816121.05.2007
200Peep-2016024.08.2001
201Arnis RipsTabasalu Ühisgümnaasium1615906.02.2004
202HerkiTartu Tööstuskool1815818.06.2001
203KristjanRapla Yhisgymnaasium1715817.12.2002
204Vahur Lepvalts-1115724.03.2002
205MickeyManTallinna TTK AS2815717.04.2002
206Janeli-1015704.05.2004
207KristjanRapla Ühisgümnaasium1715317.12.2002
208karin kupperpole2815315.04.2008
209raudeMajanduskool2115316.01.2012
210LIISRapla YG1615317.12.2002
211Veljo-015224.02.2007
212Ingemar LiidemaaTartu Tööstuskool2114918.06.2001
213katreTMK2214801.07.2005
214Birjo LaissaarTPT1514612.05.2005
215SILLE JÜRIADORYG1614630.03.2005
216Anari Jalakas-1414515.06.2002
217Liina KokkRapla Ühisgümnaasium1614530.03.2005
218Gert NeeveKuldre kool1314519.10.2007
219Merili-1314515.03.2009
220MargitAvinurme Kk1514509.10.2007
221Rando Pokk (QratMan)Pärnu Rääma Põhikool1514417.08.2002
222Reigo SuursaarNõmme Erakool1414417.10.2008
223katikeila Gümnaasium1414431.07.2004
224Viljar KiviTartu Kutsehariduskeskus1614414.03.2003
225Karin Kupper-3414420.05.2014
226AlvaroIMPK1014303.01.2011
227Riinmajandus2114203.01.2007
228KristjanRapla ÜG1714117.12.2002
229Urmas HTartu Tööstuskool3914115.02.2001
230JakaPole1213523.11.2002
231Arne-3113518.05.2010
232JanekRapla Ühisgümnaasium1613517.03.2005
233Merili Post-1313507.12.2008
234karin kupppole2813411.03.2008
235kati-2813409.03.2008
236tenroRapla Ühisgümnaasium1613317.03.2005
237KasparLeisi keskkool1113210.06.2005
238Viialvrkk3613013.01.2011
239erletartu erakool1312823.09.2008
240puzinaTMK4112725.02.2008
241Toomas TikerbärPaide Kutsekeskkool1712729.12.2006
242kristoRapla ühisgümnaasium1612619.12.2001
243ReinRapla ÜG1612513.01.2004
244Eve ReinikPärnu Hansagümnaasium4012405.01.2009
245Katrina AaslaidKurressaare Vanalinna Kool1111906.12.2002
246gaida-2611901.07.2005
247MickeyMan-2811601.04.2002
248Risto ReileTabasalu Ühisgümnaasium1711203.04.2003
249tammevhk põhikool1011217.04.2007
250tatjana smirnova-3711025.11.2008
251Henri KroosmannTallinna Prantsuse Lütseum1510413.05.2001

Kui te soovite siin ka oma tulemusi näha, siis:

  1. Tõmmake omale Keyboard Pro versioon 2.084 (või hilisem).
  2. Sooritage eksam (valige menüüst Harjutused/Eksam). NB! Selleks, et kvalifitseeruda Keyboard Pro eksamile, peate te tegema ühe kiirusharjutuse kestvusega vähemalt 5 minutit, kiirusega vähemalt 125 lööki minutis ja veaprotsendiga alla 5%
  3. Valige tulemuste aknas oma parim eksami tulemus.
  4. Tulemuste aknas vajutage nupule Edetabel.
  5. Sisestage dialoogiaknasse oma nimi, kool ja vanus. Kool võib ka tühjaks jääda.
  6. Programm võtab ühenduse internetiga ja salvestab teie tulemuse andmebaasi.
  7. Kui te hiljem saate parema tulemuse, siis korrake punkte 3-6. Kui te ei muutnud oma nime,kooli ega vanust, siis asendatakse teie vana tulemus uuega.
  Eestikeelne tarkvara Eesti programmeerijatelt Copyright © 1999 Ellermaa. september, 2005.